Brema SK - Váš kompetentný partner v oblasti zákazkovej výroby od roku 2004.
 
Hľadáte spoľahlivého a seriózneho partnera v oblasti výroby elektrických rozvádzačov, panelov alebo klimatizačných jednotiek, ktorý Vám Váš produkt zmontuje za primeranú cenu, odskúša a dodá kde ho budete potrebovať? Potom ste u nás správne!
Brema SK vyrába všetky svoje produkty na zákazku  a preto nemá žiadne vlastné produktové rady. Všetci naši klienti sa môžu spoľahnúť na maximálnu diskrétnosť týkajúcu sa ich know-how.
V dobrých rukách sú u nás najmä technicky náročné zákazky s vysokým podielom ľudskej práce. Naši zákazníci si cenia našu špičkovú kvalitu a dodržiavanie termínov vďaka našej vysokej flexibilite. Spoľahlivosť, odbornosť našich pracovníkov a rozumné ceny sú samozrejmosťou.
 
Komplexné služby – všetko pod jednou strechou
 
Naše technické oddelenie sa postará o spracovanie Vašej výkresovej dokumentácie ako aj všetkej ostatnej požadovanej dokumentácie. V úzkom kontakte s našimi klientmi pritom zohľadníme všetky ich špecifické priania a požiadavky. Všetky zmeny, chýbajúce informácie alebo komponenty začleníme do dokumentácie skutočného stavu. Rovnako zabezpečíme pre Vás dopravu na požadovanú adresu (koncový zákazník / stavenisko a pod.
 
Filozofiou našej spoločnosti je kvalita, spoľahlivosť a profesionalita za rozumnú cenu.
Naša zodpovednosť pritom nekončí predajom, ale zabezpečujeme pre našich zákazníkov tiež kvalitný záručný aj pozáručný servis.